---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení tenisté,

Zveme Vás na turnaj v Horšovském Týně viz. pozvánka.

Počasí je domluveno, dobrou náladu přivezte s sebou.

Za TK H. Týn V. Šaloun

Vážení tenisoví nadšenci a příznivci aktivního pohybu, zveme Vás srdečně  na VI. ročník  tenisového turnaje ve čtyřhrách – neregistrovaných hráčů,

který se koná v Horšovském Týně v Plzeňské ulici (pod přeložkou) na kurtech Tenisového klubu Horšovský Týn.

Tento turnaj je zahrnut do série turnajů Dotiko Tenis Cup

V sobotu 14. července 2018  od 8,30 hod

Prezentace, zahájení:  sraz účastníků 8,30 hod, losování 8,45 hod, zahájení utkání 9,00 hod

Hrací systém:   ve dvou skupinách, pak podle počtu účastníků finále, popř. „pavouk“

Startovné:      200 Kč na pár       míče:  Wilson US Open       Ceny:  první tři páry poháry

Žádám Vás o předběžnou přihlášku do pátku 13,7,2018,do 15,00hod  abychom byli schopni turnaj zorganizovat,

popř. doplnit účastníky z našich řad.

Kontakt:   Václav Šaloun, nám.Republiky 54, H. Týn,tel: 736677520,         mail:vaclav.saloun@worldonline.cz

Občerstvení zajištěno !!

Okresní termínová listina 2018.xls (33792)

GENERÁLNÍ PARTNER TENISTOUR DOMAŽLICE:

Vítejte na našem webu

Vítejte na webu Tenistour Domažlice. Naleznete zde přehled turnajů, fotografie, momentální umístění v žebříčku apod.

Novinky

Svatováclavský turnaj přesunut

28.09.2010 14:51
Opět příroda zvítězila a déšť byl silnější než my. Svatováclavský turnaj byl preložen na sobotu 2. 10. 2010 od 9:00 hod. Těšíme se na všechny.

Pozvánky na poslední turnaje

17.09.2010 22:03
Jak jste jistě všichni zaznamenali, letošní tenisová sezona se nám chýlí ke konci, a tím pádem je tu opět (již sedmý ročník) Svatováclavského turnaje.    Tímto Vás na něj všechny zvu. Kdo se bude vymlouvat na výkonost či nerozehranost má jedinečnou příležitost o týden dříve jak v...

Webová prezentace byla spuštěna

10.09.2010 21:50
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Dne 6.9.10 byla vytvořen nový web věnovaný Tenis Tour Domažlice pro všechny okresní tenisové nadšence. Nad touto dlohodobou soutěží převzal záštitu starosta Města Domažlice Ing. Miroslav Mach, který do soutěžě věnuje vítězům pamětní poháry. Můžete...